Kateřina Špetová

rodinná fotografka

Milovice a okolí




Kateřina Špetová

rodinná fotografka

Milovice a okolí




Kateřina Špetová

rodinná fotografka

Milovice a okolí




Kateřina Špetová

rodinná fotografka

Milovice a okolí


Vítám vás na stránkách věnovaných rodinné fotografii.

Jmenuji se Kateřina Špetová a jsem vaše rodinná fotografka

Chcete zachytit intimní okamžiky vaší rodiny, růst vašeho děťátka nebo vzácné chvíle strávené kojením či nošením? Pak ste tu správně a jen krok od svých vysněných fotek.

o mně

Zajímá vás co fotím?

 

 

 

 

 

 

Vše co byste chtěli vědět najdete níže

 

 

Ráda vás pozvu, abyste si prohlédli mou nabídku služeb. Pokud vás něco zaujme nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na vaši zprávu!







 

Rodinné focení

Rodinné focení

“S focením dětí se to má tak, že nikdy nevíte, jak to vlastně bude probíhat a jaký bude výsledek. Ale s Katri jsou to chvíle zábavy, smíchu, snahy a ty fotky - ty prostě člověk musí sdílet, těší se na ně a celkově je focení jedna velká radost, za kterou dostanete úžasnou odměnu v podobě nádherných momentek ❤️ mohu opravdu vřele doporučit spolupráci s ní a říct, že takovou fotografku jako je Katri jen tak nenajdete 🤗”

—Váša K.

ŘÍKAJÍ O MNĚ

T

Lucie H.

S paní fotografkou jsme se domluvily na těhotenské focení, které proběhlo od prvního kontaktu do týdne, takže velice rychlá domluva

. Fotky jsme dostali upravené do druhého dne a jsme nadšení, budeme mít krásnou vzpomínku na poslední těhotenství. S dcerou paní fotografka komunikovala moc hezky a vymyslela pro ní několik variant abychom ji na fotkách měli i přesto že jí to až tolik samozřejmě nebavilo S. Paní fotografku moc doporučuji a moc děkujeme  

Lenka B.



Klidné, pohodové focení! Opravdu perfektní přístup! A jako výsledek krásné fotky!!! Tak to chcete!


Moc děkujeme!

Kety T.


Pokud nechcete strojené foceni a pózovaní, tak rozhodne doporučuji foceni s Katri. Foceni probíhá v mile atmosféře, děti jsou uvolněny a mohou si blbnout dle libosti a najednou druhy den vám přistanou úplně bozi fotky

. Moc jsme si to užili a moc dekujeme za krásny fotečky :))